Za kolik se dá plnohodnotně bydlet?


Chtěli byste bydlet pod vlastní střechou a dali byste za to snad cokoli, ale problém je v tom, že vám banka nechce dát hypotéku?
Tak v této situaci rozhodně nejste sami. Ale nebojte se, řešení stále nedošla, pořád je tu možnost, jak důstojně a dobře žít ve vlastním. A pokud jde o hypotéku, tak té nemusíte příliš litovat. Jistě, půjčka je šikovný finanční nástroj a může pomoci, ale na druhou stranu, chcete si na krk pověsit dluh, který vás bude tížit desítky let? Hypotéky jsou na jednu stranu velkou šancí na bydlení, ale na druhou stranu také velikým rizikem, že nezvládnete splácet. Takže pokud to jen trochu jde, tak uděláte nejlépe, když se jim velkým obloukem vyhnete!spoření, modré prasátko – kasička
A právě proto jsou zde dřevěné mobilní domy!
Tyto stavby nejsou žádnou novinkou, a proto se rozhodně nemusíte obávat, že byste na sobě testovali něco, o čem se ještě neví, zda to k životu stačí. Ano, stačí, v mobilheimu najdete úplně všechno, co je v běžném menším městském bytě – takže prostě všechno, co potřebujete k životu.
Ovšem pozor – toto vše se vám nabízí za naprosto revoluční cenu, jakou jinde na trhu s klasickým bydlením nenajdete – za neuvěřitelný jeden milión korun! Anebo možná i o něco méně, záleží, jak moc jste nároční.
Dřevěný mobilheim totiž můžete využívat nejen celoročně, ale jeho sezónní nezateplenou verzi můžete obývat i jako chatu, takže ještě více ušetříte.
Měli byste vědět i to, že se jedná o stavbu bez pevných základů – tedy takovou, která ke svému umístění na pozemek nepotřebuje žádné povolení. A to i v případě, když se rozhodnete nechat ji posléze zkolaudovat.spoření, modré prasátko – kasička
Výroba probíhá v areálu dodavatele, proto se nemusíte bát žádných komplikací v podobě hluku, prachu, neukázněných dělníků, a tak podobně. Vše bude hotovo za několik málo týdnů, a jakmile speciální vozidlo stavbu doveze na místo a usadí, můžete se rovnou nastěhovat!
 

Posted by: on