Brigády, které zvládne každý

V dnešní těžké ekonomické situaci se mnoho lidí poohlíží po nějakém tom přivýdělku. Někdo to musí zvládnout skloubit se svým hlavním zaměstnáním, jiný zase hledá brigádu vhodnou i pro svůj důchodový věk, nebo takovou, kterou lze vykonávat v čase, kdy sežene hlídání pro děti. Které formy přivýdělku jsou nejméně náročné na požadavky?

Roznos letáků

Pro osoby, které jsou schopny pohybu, je roznos letáků jakousi jistotou. Není k tomu potřeba žádné speciální vzdělání, jedná se totiž o práci, kdy vám až domů doručí například jednou týdně balík letáků, které musíte do určitého dne roznést v předem domluvené oblasti. To v jakém čase tuto práci budete vykonávat, je však jen a jen na vás. Tudíž to můžete s klidem vykonávat i po práci, při procházce s kočárkem, a i lidí v důchodovém věku, kteří se pohybují pomaleji, nebudou mít problém, protože to mohou spojit s delší procházkou. Za tuto brigádu obvykle není velká finanční odměna, ale jako menší přivýdělek to postačí.

balíky letáků

Doplňování regálů

V některých obchodních řetězcích často hledají někoho, kdo se jednou denně na hodinku zastaví, a doplní určitý druh sortimentu. Je to nenáročná práce, na kterou rovněž nepotřebujete speciální vzdělání, a vždy se lze dohodnout na čase, který vám bude vyhovovat. 

Telekomunikace

Pro lidi, kteří jsou alespoň trošku komunikativní, se tato brigáda přímo nabízí. Jedná se o obvolávání předem připravených telefonních čísel, a pokládání otázek z určeného dotazníku, načež budete pravidelně odesílat výsledky svému zaměstnavateli. Tuto práci můžete vykonávat z pohodlí domova, a obvykle i v čase, který vám vyhovuje, tudíž je rovněž vhodná pro každého, kdo alespoň dokáže mluvit.

žena telefonuje

Úklid

Úklid firemních, nebo osobních prostorů je rovněž brigádou, kterou vyhledávají jak lidé v důchodu, matky, nebo lidé, kteří hledají vedlejší příjem. Jelikož tuto práci nabízí velké množství firem, jistě naleznete takovou, která vám nabídne pracovní dobu pro vás vyhovující, a obvykle i za celkem slušné peníze.