Chopte se obyčejných plastových obálek

Co už pořád vymýšlet, viďte? Jak oslovit zákazníky, aby si Vaši firmu pamatovali a ocenili Vaši starost a péči o ně? Věřte, že jde mnohdy o drobnosti, které zákazníka potěší a drobnou změnou se pro ně stane firma zapamatovatelná. Chce to jen nápad a jeho realizace. A to je úkolem marketingu.

samolepící obálky

Využijte barevnost
Vezměte si třeba plastové obálky nebo Samolepící obálky. Jde o obyčejné, běžně dostupné produkty, které Vaše firma možná už využívá. Ale Vy můžete efekt takových plastových obálek zvýraznit. Vlastnosti obálek jsou výtečné.

  • Mají skvělé lepidlo, které se hned tak nerozlepí.
  • Mají šikovné velikosti, do kterých můžete vkládat jakékoliv typy papírů.
  • Vejdou se do nich i jiné produkty menších rozměrů a různých materiálů.
  • Ale mají také barvu, která zatím ve Vašem obchodování nebyla cíleně zaměřená. Nenapadlo Vás někdy, že rozmanité barvy plastových obálek můžete použít do svého marketingového plánu v péči o zákazníka?

Plastové obálky můžete proměnit v součást marketingového plánu
Možná to zní podivně, ale barvu můžete lehce začlenit, jako cílenou propagaci.

  1. Jaké barvy obsahuje logo Vaší firmy? Už víte, kam je mířeno? Ano, i barevná plastová obálka na balících, které směřují k rukám zákazníka, může být v odstínech barev loga firmy. Zákazníci si zvyknou na to, že už podle barvy obálky poznají, že jim zásilka přišla právě z Vaší firmy.
  2. Nebo si pohrajte se dvěma barvami. Červenou a modrou, případně třetí neutrální barvou. Tušíte? Komu by patřily zásilky, které odesíláte? Červené zákazníkům něžného pohlaví, modrá zákazníkům mužského pohlaví a ta třetí – neutrální? Firmám nebo společnostem, se kterými obchodujete. Není to snad dobrý nápad?

folie
Určitě Vás napadnou další možnosti, jak využít všechny vlastnosti plastových obálek. Ty výše uvedené jsou jen náhodné. Ale trochu jemného humoru, nebo kreativity nikdy neuškodí, co říkáte?

Posted by: on