Jak si poradit s úložným prostorem v předsíni?

Máte-li k dispozici pouze malou chodbu, asi nemáte příliš co řešit. Máte-li ale větší prostor k využití, máte štěstí. Zároveň ale budete potřebovat také více než jen věšák na zdi a rohožku. V případě větších možností si dokonce z předsíně můžete vytvořit malou, komplexní a útulnou místnost, která přivítá každou návštěvu.

Jaké nezbytné věci by měly být přítomné všude a které jsou pro ty, kteří mají k dispozici více prostoru? Něco navíc rozhodně představuje velká skříň, květina, křesílka a stolek. Existují ale tři základní doplňky, na které nesmíte nikdy zapomenout, a má to svůj důvod.velký botník.jpg

  1. Věšák (nástěnný nebo klasický)
  2. Botník (komoda)
  3. Zrcadlo

S rohožkou si nemusíte dělat starosti, pokud nemáte uvnitř dostatek místa. Bude dokonce i praktičtější, když ji dáte před dveře. Dalším drobným doplňkem, který oceníte především během deštivých dnů je stojan na deštníky.

Možnost vestavěné skříně

Levné skříně a komody najdete snadno, a ještě snadněji si mezi nimi vyberete. Větší botník můžete snadno využít nejen na boty, ale také na žehličku, hadry na úklid, malý vysavač nebo prací prostředky. Na protější zeď se vhodné umístit vestavěný nebo solitérní model skříně.

Jedná se o ideální místo pro veškeré sezónní oblečení, sportovní vybavení a čisticí prostředky pro celou domácnost . Jednoduše tam můžete dát i kabáty nebo svršky svých návštěv. Možnosti jsou neomezené. Záleží pouze na tom, jaké předměty vlastníte a kolik jich máte.velký botník.jpg

Milé posezení

Napadlo vás někdy, že by bylo příjemné si při zouvání bot sednout? Krásné bude jedno nebo dvě křesílka a malý stolek na odkládání. Na ten můžete umístit i vázu s čerstvými květinami. Tuto drobnost ocení i návštěvy, které díky tomu ve svém domově nádherně uvítáte. Vždy myslete na to, aby nábytek i doplňky společně ladili. Ideální se pořídit vše najednou a botník i skříň koupit ve stejném stylu, barvě a materiálu.