Odolají i vysoké zátěži

Ve výrobních podnicích, komerčních areálech, skladových prostorách, logistických centrech i jinde dnes využijeme sekční průmyslová vrata. Dávno již neplatí, že se používají jen pro oddělení venkovních prostor. Jak už název napovídá, rozdělují i interiér na mnoho funkčních celků.
sekční vrata v hale
Co musí průmyslová vrata splňovat
Jako první je třeba si uvědomit, že je budeme používat i několikrát do hodiny. Domácí garážová vrata otevíráme a zavíráme jen dvakrát nebo třikrát za den, průmyslová vrata jsou však téměř v permanentním provozu. Proto se při jejich výrobě dbá na zesílení konstrukce a materiály, co budou odolávat mechanickému poškození. V žádném případě se tak nesnažte nahradit produkt pro komerční provozy za vrata pro domácí použití.
Skladovací haly a výrobní komplexy bývají zpravidla rozlehlým prostorem s vysokými náklady na vytápění nebo naopak na klimatizaci. Průmyslová vrata mají velmi dobré izolační vlastnosti a budou šetřit vaše výdaje za energie.

Jak vybrat správný typ
Při výběru správného typu je nejlepší obrátit se přímo na výrobce nebo dodavatele a konzultovat s ním vaše požadavky. Zároveň si prověřte, zda vám dodavatel zajistí montáž a jakým způsobem je řešen záruční nebo pozáruční servis. Obvykle se u produktů tohoto typu můžete spolehnout na desetiletou záruční lhůtu.
hnědá vrata
Kolik stojí průmyslová sekční vrata
Na trhu je k dispozici několik typů produktů a ty se liší cenou. Rozhoduje velikost, mechanizmus otevírání i použité materiály. Sekční průmyslová vrata ceník vám představí konkrétní modely i s jejich pořizovací hodnotou.

Moderní provoz, vyšší efektivita
Jakmile začnete s modernizací vašeho průmyslového areálu zjistíte, že vám klesají nejen náklady na energie, ale narůstá i produktivita práce. Moderní systémy urychlí pracovníkům jednotlivé úkony a ti mají možnost stihnout za pracovní dobu vyšší objem zakázek.