Pomozte svým dětem rozvíjet kreativitu!

Údělem malých dětí je objevovat svět. Neustále by proto na něco sahali, opravovaly a zkoumaly. Jak to ale udělat, když je Vaše ratolest ještě příliš malá na kreativní koutek plný pastelek a lepidla? Existuje vůbec hračka, která je bezpečná? A jestli ano, zvládne vůbec každodenní vrtochy v kreativním vzdělávání každého malého tvořivce? Odpověď jednoznačně zní ano!barevné kostky na dřevěném stole.jpg
Dětský ponk dřevěný Chytrá liška je perfektním řešením pro každého rodiče s kreativním dítkem! Maminky ani tatínkové už se nemusejí obávat, kde se dítě praští něco spolkne nebo něco zničí. Hračka je naprosto bezpečná, a přesto plná zábavy.
Dřevěný stoleček má zabudován telefon, hodiny a náčiní pro každého správného kutila, takže se nikdo rozhodně nebude nudit. Vše je z dřevěných materiálů, nepoživatelné a v pestrých barvách.
Nudí Vás nekreativní, nicneříkající hračky, které brzy stejně skončí ve sklepě? Potom zvolte hračku, která bude Vašemu dítě rozvíjet kreativitu a myšlení. Jak lépe se můžeme učit, než praxí? Ponk je navíc vyroben z takového materiálu, který vydrží i tvrdší zacházení a špatné nálady Vašeho drobečka.
Bolí Vás hlava s hlučných hraček, které byste po dlouhém pracovním dnu nejraději zašlapaly do země? Potom Vás jistě potěší, že náš dřevěný hrací stolek je plně manuální a nevydává žádné zvuky. To jediné, co uslyšíte, je tak smích a tlukot dřevěným kladívkem. V porovnání se řvoucími panenkami a jinými tvory z hračkářství je to hotový ráj.smějící se chlapec upatlaný od barev.jpg
Kolik peněz už jste vyhodily za dokupování baterií do hraček? Naše žádné nepotřebuje. Energii jí poskytne jen Vaše dítě!
Na rozvíjení kreativity není nikdy příliš brzy. Než však Váš syn či dcera konečně doroste do barev, nůžek a lepidla, zkuste něco jiného! Pořiďte hračku, která tu s Vámi může být hned po několik generací a utvářet štěstí v mnoha dětských tváří. S dřevěným ponkem nemá kreativita žádných hranic!