Půjčte si dodávku

Automobil dnes vlastní většina lidí. Ne každý má, ale dodávku. Asi se každý dostal do situace, kdy potřeboval přemístit nějaký větší náklad. Určitě nebudete přemýšlet o tom, že si koupíte dodávku. Naštěstí existují půjčovny dodávek a užitkových vozů, které za vás tento problém vyřeší. Navíc se nemusíte starat o povinné ručení ani pojištění vozidla. Velikost dodávky si vyberete podle vlastní potřeby. Může se stát, že jste větší auto delší dobu neřídili, bude tedy důležité, abyste si vozidlo vyzkoušeli, popřípadě si nechali poradit pracovníky půjčovny.

motorhome-ge93832489_1920

Než se pro vozidlo vydáte představte si, jak velký náklad potřebujete převážet. Postačí vám vůz na víkend nebo si ho budete potřebovat vypůjčit na delší dobu? Pojedete delší trasu nebo povezete jen pár kusů nábytku na chalupu? Všechna tato kritéria budou při vypůjčení důležitá, abyste si vybrali vhodný automobil.

Vyberte si půjčovnu s dobrými recenzemi a rozmanitou nabídkou aut. Zjistěte si jestli nepůjčují vozy příliš staré a neservisované. Váš výběr nejspíš ovlivní i výše půjčovného. Některé firmy vám kromě základního půjčovného napočítají i sazbu za každý ujetý kilometr. Jiné půjčovny vám naopak půjčí vozidlo, kde nebudete ujeté kilometry hradit. Možná pro vás bude důležitá možnost si s vozidlem zároveň vypůjčit GPS.

arches-national-park-g2cb1b61f1_1920

Udělejte si trochu času a prostudujte na internetu co půjčovny nabízí i jejich ceníky. Na trhu je půjčoven velká řada a člověk se ve výběru těžko orientuje. Projděte si recenze. Mnoho lidí dnes sdílí na internetu své zkušenosti, možná vám tyto informace pomohou. Zajímejte se, co se bude dít, když půjčený automobil poškodíte. V ceně půjčovného by měl být zahrnut poplatek za povinné ručení i havarijní pojištění. Solidní půjčovna by vám vozidlo měla vydat v čistém stavu. To samé se bude očekávat od vás. To stejné platí i pro natankování vozidla.