Rozdělte prostor vestavěnou skříní!

Mnoho lidí řeší potíže s malým bytem – mají k dispozici tak málo prostoru, že nemají kam uložit veškeré potřebné věci, ať už jde o oblečení, spotřebiče anebo třeba vánoční ozdoby či knihy.
Ovšem existují i lidé, kteří řeší opačný problém – mají tak velký byt, že působí až příliš prázdně, anebo mají například velice rozlehlou halu či obývací pokoj a rádi by je chytře rozdělili na dvě menší místnosti.dřevěná knihovna, kožená křesla.jpg
Než do svého bytu definitivně postavíte nějakou přepážku, tak přemýšlejte, z čeho ji zhotovíte. Dělící příčka nemusí být zdaleka pouze z cihel, může být vyrobena chytře a prakticky, třeba v podobě vestavěné skříně http://www.sten-skrine.cz/. Stačí, když si ji necháte zhotovit na míru tak, aby přesně zapadla do vámi vymezeného prostoru.
Tímto způsobem můžete chytře rozdělit prostor a z jedné velké místnosti vytvořit několik menších. Efektivně tak oddělíte odpočinkovou část od té pracovní anebo šatnu od ložnice.
Velkou výhodou nábytku na míru je jistě i to, že nejen dokonale zapadne do vymezených prostor, ale ještě navíc může vypadat přesně tak, jak chcete vy.
Máte na výběr pestrou škálu materiálů i různé způsoby jejich opracování. A je jedno, zda máte rádi moderní trendy anebo starou dobrou klasiku. Skříně budou vždy vypadat podle vašich představ. Jestliže například zvolíte skleněné výplně dveří, můžete je opatřit moderními polepy, třeba vaším oblíbeným obrázkem či fotografií. Nic není nemožné a můžete popustit uzdu své fantazii.koupelna v béžové a bílé.jpg
Bojíte se, aby se vám výsledek líbil? To, zda nábytek vypadá tak, jak chcete vy, zjistíte například podle 3D konfigurace, kde uvidíte svou novou skříň v kontextu stávajícího bytu. A pokud si vůbec nebudete vědět rady, jak celou věc pojmout, můžete bez obav vyzkoušet služby zkušeného bytového architekta, který vám poradí. Takže výsledek bude rozhodně stát za to a vy budete nadšení!