Užijte si léto s hudbou

Letní hudební festivaly lákají na programy plné jen těch nejlepších hudebních osobností, skvělou atmosféru a spoustu zážitků. Ať už jste fanoušek popu, rocku nebo alternativní hudby, vybere si každý. Na jaký festival se vydat? Který slibuje největší hvězdy a který je vhodný pro rodiče s dětmi? Existují také bezbariérové? To vše se dozvíte při čtení tohoto článku. Festivaly k létu prostě neodmyslitelně patří a uděláte dobře, když se letos zúčastníte. Vzpomínky na něj vás budou hřát i v zimě.Dav na koncertě

Metronome Festival Prague
19. – 20. 6. 2020

Připravte se na jména jako Sampa The Great, neuvěřitelný Beck, Tata Bojs, Lenny a mnoho dalších. Nenechte si ujít pátý ročník skvělého festivalu. Kromě hudby si vyberete také z nespočtu druhů občerstvení. Platit lze bezkontaktně, v celém areálu je k dispozici Wi-Fi a spousta místa k sezení.

Rock for People

18. – 20. 6. 2020

Pro milovníky kvalitní rockové hudby je tady již 25 let jeden z největších hudebních festivalů u nás. Letošnímu programu vévodí jméno Green Day. Dále se můžete těšit na The 1975, Fall out boy nebo Black veil bride. Připraven je bohatý doprovodný program, spousta gastronomických zážitků a kemp. Mimo jiné si zde můžete i zasportovat. Festival je momentálně vyprodaný ale lístky jistě seženete na sociálních sítích a v online bazarech.Hudební festival

Beats for Love

2. – 5. 7. 2020

Navštivte industriální prostředí Dolních Vítkovic ještě před Colours. Fanoušci elektronické hudby si zde přijdou jistě na své. Mezi hlavní hvězdy patří například Alan Walker nebo Martin Solveig. Přijeďte na osmý ročník této taneční akce a přesvědčte se sami!

Colours of Ostrava

15. – 18. 7. 2020

A konečně největší hudební akce roku! Festival, který se zapsal mezi nejprestižnější hudební festivaly v Evropě – Colours of Ostrava. Dech vám mohou vyrazit letošní headlineři jako jsou The Killers, Twenty one Pilots, Martin Garrix, Sigrid, LP, Wardruna nebo Meduza. Mimo skvělou hudbu na vás čeká nevšední doprovodný program, stánky s občerstvením, prodejci všemožných výrobků, after party, a to ani zdaleka není vše. K dispozici jsou dvě stanová městečka a festivalová jízdenka, díky které se Ostravou můžete pohybovat levněji. Na nic nečekejte a pořiďte si vstupenku ještě dnes!