Vlastní potisk na tričko může oslovit mnoho lidí


Také máte pocit, že v uvozovkách rádoby vtipných potisků na textilu je všude kolem vás až dost, a hlavně dostatečně nevyjadřují skutečnost a reálný život? Že je někdo sexuální „kanec“, že kdosi preferuje alkoholové excesy, aniž by z nich vyvázl bez újmy na zdraví, a že obyčejný smrtelník vlastní nápadně červené Lamborghini – tak to je možné leda tak v nějaké „pohádce“. Mnoha lidem, co žijí docela prostým životem, to již připadá nejen směšné, ale i otravné. Co kdybychom se snažili tyto nesmysly, co se nám nějaký nesebevědomý zoufalec snaží vnutit, převálcovali něčím, co nás osloví?

trička na ramínkách

Inspirujte potiskem na tričko i ostatní

Rostlinná říše – pokud se na tričku objeví obrázek živého tvora (kromě člověka), bývá to nejčastěji pes, kočka, tygr, orel, lev, zkrátka samí dravci. Málokdo nosí na triku potisk s nějakou květinou, přitom rostliny nás zásobují energií, vyrábí fotosyntézou kyslík, pohlcují efektivně oxid uhličitý, a kdyby tu nebyly, byl by svět nejen škaredá vyprahlá poušť, ale brzy bychom i my zahynuli. Květiny chryzantém, růží, karafiátů, azalek, narcisů, slunečnic vypadají na tričku nádherně. Máte-li dostatek odvahy, zkuste to na bílém bavlněném podkladu, uvidíte, že zaujmete pozornost mnohem více, než s fotkou půllitru piva.

květinový motiv

Zdravá výživa – propagaci alkoholu, kouření a drog na potisku triček se daří, ačkoli víme, že se jedná o destruktivní záležitost, o jejíž důsledcích nikdo nepochybuje. Mohli bychom to zvrátit naopak propagací něčeho pozitivního – přesného opaku. Třeba jednoduchými slogany a kresbou nebo fotkou dát ostatním najevo, že si sladkostmi z rafinovaného cukru komplikují život, a že by je mohli vyměnit třeba za sušené ovoce s oříšky a strouhaným kokosem. Dejte lidem najevo, co si myslíte o klasických rohlících z bílé mouky, které by bylo lepší nahradit celozrnným pečivem. Vstoupit s takovým vlastním potiskem na tričko do hypermarketu může mnoho lidí oslovit více, než reklama na Internetu.