Zážitkový dárek

Hledáte vhodný dárek pro kamaráda, který není žádný povaleč. Má rád různé adrenalinové sporty a je nadšený, když může zkoušet nové věci. Rád se předvádí před kamarády a musí být středem pozornosti. Co mu dát, aby se cítil dobře a přitom si dárek užil? Je to jednoduché. Nechte ho vyzkoušet hru laser game. Může ukázat své dovednosti a předvést se před kamarády. Bude to pro něj zajímavé a zábavné. Laser games Praha lazerfunpraha.cz nabízí vouchery, které můžete věnovat jako zážitkové dárky. Ty jsou v dnešní době velice moderní. Voucher můžete nechat originální. Lze na něj nechat napsat vlastní text, který bude jen pro obdarovaného. Cenová částka je na vás. Výhodou je to, že voucher může uplatnit na víckrát. Když k nám přijde mi odečteme pouze hodnotu zvolené zábavy a zbytek může uplatnit zase jindy. Tak se jeden dárek může stát darem na více použití. Můžete se složit jako skupina kamarádů a za vybranou částku pořídit právě tento voucher. Je to skvělí skupinový dárek.

IMG_8139ps

Co může obdarovaný očekávat u nás? Máme dvě arény Labyrint a Aztéc. Každá je jiná a jedinečná. Některé hry jsou určeny pro obě arény a jiné jen pro jednu. Celkem máme na výběr mezi jedenácti hry. Na našich stránkách najdete, jak popis aren, tak i jednotlivých her. Můžete se dočíst o co půjde a zda je hra určena pro pokročilé nebo jinou zkušenostní skupinu. Hry dělíme podle schopností hráče na začátečníky, pokročilé a experty. Hru si tak může užít každý. Hry jsou vhodné pro každého od dětí po dospělé a starce.

skupina-mensi

Když se na to budou cítit, můžou se do hry zapojit. Hry jsou určeny pro větší počet hráčů. Pro skupiny kamarádů, kolegů nebo spolužáků. Stejně tak je naše středisko vhodné pro narozeninové oslavy, výročí nebo rozlučky se svobodou. Rádi uskutečníme program pro školy nebo firemní akce. Jsme schopni připravit na různé akce občerstvení. Záleží jen na domluvě. Neváhejte a darujte dárek, ze kterého bude mít dotyčná osoba radost a užije si zábavu se svými blízkými.